Grupa Endress+Hauser

Aktualności

Wydarzenia

Witamy w świecie Endress+Hauser!

Wsparcie techniczne

Sklep E-direct

Produkty E-direct: wysoka jakość, atrakcyjna cena oraz błyskawiczna dostawa 48h. Całodobowy dostęp do wyselekcjonowanej oferty możliwy poprzez platformę sklepu E-direct. Kupuj wygodnie przez Internet!

Staż w dziale Business Solutions

Kogo poszukujemy?

  • Jesteś studentem/studentką co najmniej 4 roku energetyki, elektroniki, elektryki, fizyki lub informatyki

  • Znasz język angielski

  • Posiadasz uprawnienia SEP

  • Posiadasz wiedzę z zakresu automatyki

  • Znasz podstawy programowania sterowników

  • Posiadasz podstawowa znajomość programów do projektowania elektryki np: Eplan

  • Jesteś komunikatywny/a i samodzielny/a w realizacji powierzonych zadań

  • Sprawnie obsługujesz MS Office

  • Chętnie współpracujesz w zespole i nawiązujesz kontakty

  • Jesteś zmotywowany/a i pełna zapału do pracy

  • Jesteś dyspozycyjny/a na minimum 1/2 etatu

To ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Oferujemy:

  • Płatny staż w firmie będącej światowym liderem w swojej branży

  • Stały kontakt z najnowocześniejszą techniką pomiarową

  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do zajęć na uczelni

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Szansę na zdobycie doświadczenia w międzynarodowej korporacji

  • Przyjazną atmosferę pracy

Zakres obowiązków:

  • Wspomaganie pracy działu

  • Współudział w prowadzeniu projektów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja@pl.endress.com umieszczając w tytule korespondencji "STAŻ BS WRO/2014"

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Przesłanych dokumentów nie zwracamy.

Uwaga!

W CV prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz 883)".

Kontakt

Endress+Hauser Polska sp. z o.o.
ul. Wołowska 11 51-116 Wrocław , Polska
Tel.: +48 71 773 00 00
Faks: +48 71 773 00 60
Wyślij e-mail

Jobticker

Narzędzia online